Skocz do zawartości

Witamy na Petmania - forum o psach
Aby w pełni korzystać z forum należy się zarejestrować i zalogować. Posiadając konto będziesz mógł tworzyć nowe tematy, wypowiadać się w już istniejących, pisać wiadomości prywatne i wiele innych. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się - w przeciwnym wypadku załóż konto za darmo!
Zdjęcie

Szampon dla psa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

TomekSim

TomekSim

Intermediate Class

• Użytkownik
  • 219 postów

Zwykły, ale dobry szampon dla psów. Nie jakieś francuskie perfumy. xD 

vicotria

vicotria

Intermediate Class

• Użytkownik
  • 244 postów

Hahahah.... Po co szampon od razu lepiej wpierniczyć kilka flakonów chanel! Wtedy pies będzie pięknie pachnieć i weźmiemy go z chęcią do łóżka. 
Fajnie spać z maskotką, która pachnie xD 

weracrow

weracrow

Youth Class

• Użytkownik
  • 85 postów

Im mniej składników, im prostsze składniki tym lepiej! Prosta zasada, to co naturalne to najlepsze. Szukaj jak najkrótszego i najbardziej naturalnego składu, bez kolorów, zapachów i innych "ulepszaczy", bo one bardzo często podrażniają!

TomekSim

TomekSim

Intermediate Class

• Użytkownik
  • 219 postów

Ja się raz dałem nakusić na zapachowy szampon. Kupiłem w porządnym sklepie zoologicznym. Do tej pory pamiętam napis mówiący o tym, że szampon nie uczula psa, ani w żaden sposób mu nie przeszkadza, stworzony z naturalnych składników. Prosty skład. 
Pies po kąpieli zaczął non stop kichać! :/ 

Mika

Mika

Youth Class

• Użytkownik
  • 105 postów
Haha pies niczym chodząca perfumeria.
Ja mam zwykły szampon chroni przed pchłami i jest insektobójczy.

TomekSim

TomekSim

Intermediate Class

• Użytkownik
  • 219 postów

Teraz jest taki wybór szamponów dla psów, że na prawdę czasami aż przyprawia to o zawrót głowy.
Co do ceny, to też są różne. Obecnie każdego stać na szampon dla psa. 

Chodzi tu o to, by pies był czysty i w miarę odrobaczony.

Kasiula

Kasiula

Baby Class

• Użytkownik
  • 1 postów

Ja zazwyczaj używam szampanów Dr. Seidla. Kupuję szampony przeciw świądowi i przeciw łojotokowi. Mój piec ma często problemy skórne dlatego musimy go myc minimum raz na 2 miesiące. 500ml tego szamponu kosztuje koło 35zł i podczas mycia zużywamy go tako koło 3/4 buteleczki. Jeśli chodzi o jakość szamponu to jest ok, pies po umyciu ładnie pachnie ma miękka sierść i co najważniejsze nie ma żadnych alergii i nie często się drapie. Pies to Labrador Golden Retriever - kolor biały więc widać od razu na nim wszystkie zabrudzenia. Jeżeli chcecie poczytać więcej informacji o pielęgnacji psów zwłaszcza z dłuższą sierścią to zapraszam do artykułu: http://www.poradniki...psy-dlugowlose/ . Bardzo fajny artykuł, zawiera w sobie sporo ciekawych i przydatnych informacji na temat pielegnacji psów.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników