Skocz do zawartości

Witamy na Petmania - forum o psach
Aby w pełni korzystać z forum należy się zarejestrować i zalogować. Posiadając konto będziesz mógł tworzyć nowe tematy, wypowiadać się w już istniejących, pisać wiadomości prywatne i wiele innych. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się - w przeciwnym wypadku załóż konto za darmo!
Zdjęcie

Zywienie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

markson33

markson33

Baby Class

• Początkujący
  • 1 postów

Mój piesek linieje, chyba brakuje mu jakiś witamin… Chyba nowa karma, którą kupiłam kilka tygodni temu mu nie służy… Pomocy!

ojeja

ojeja

Intermediate Class

• Użytkownik
  • 259 postów

a coś więcej na temat? Możesz bardziej rozwinąć...

Ares_biz_pl

Ares_biz_pl

Youth Class

• Użytkownik
  • 113 postów

Być może jest to kwestia złej diety i składników,które po prostu uczulają psa,zmień karmę  na inną i wtedy zobaczysz czy sierść przestała wypadać,jeżeli tak to przyczyną była karma.

Florence

Florence

Baby Class

• Użytkownik
  • 1 postów

Od kilku miesięcy zaczęłam stosować u moich psiaków karmy firmy Uniq Nordic Gold. Zjadają ją z miski wszystko w 2 sekundy. Robię tak jak zawsze, do karmy dorzucam im jakieś dodatki, jak marchewkę, jabłko czy szczeniakowi sera białego. Wcześniej karmiłam je głównie karmą Acana Classic. Jednak wydaje mi się, że lepiej się czują i zachowują po tej co teraz im daję. Koszt nie jest jakiś wysoki, jest bardzo porównywalny do tych lepszych karm, jak np. Brit czy właśnie Acana. Ważniejsze jest dla mnie, aby były one zdrowe i szczęśliwe, niż to jaki koszt za to płacę. Mam u siebie trzy psiaki - dwa dorosłe i szczeniaka, wszystkie były adoptowane ze schroniska.

minor

minor

Baby Class

• Użytkownik
  • 3 postów

Powodów może być wiele. Zła dieta, ale mogą też być problemy dermatologiczne. Na rynku dostępny jest środek o nazwie VetoSkin - Vet Expert. Jest to prepatat dla psów z wypadającą sierścią oraz łuszczącą się skórą. Wcześniej można jednak się skonsultować z vet.

groomil

groomil

Baby Class

• Użytkownik
  • 3 postów

Z doświadczenia wiem że czasami zbyt dobra karma może być problemem, tzn. karma zbyt bogata w składniki i wartości odżywcze. Zawsze warto obserwować pieski po wprowadzeniu nowej karmy.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników