Skocz do zawartości

Witamy na Petmania - forum o psach
Aby w pełni korzystać z forum należy się zarejestrować i zalogować. Posiadając konto będziesz mógł tworzyć nowe tematy, wypowiadać się w już istniejących, pisać wiadomości prywatne i wiele innych. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się - w przeciwnym wypadku załóż konto za darmo!
Zdjęcie

Kupno Psa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

janepatrick

janepatrick

Youth Class

• Użytkownik
  • 62 postów

Witam serdecznie,

wszystko u mnie zmierza w kierunku zakupu psa tej pięknej i wyjątkowej rasy:)

Znacie jakiegoś dobrego hodowcę z okolić województwa śląskiego/małopolskiego?:)

Ps. Ma ktoś takiego psiaka?

cezar

cezar

Puppy Class

• Użytkownik
  • 41 postów

Golden retriver...hmm..gratuluję wyboru bo po pierwsze bardzo inteligentne psy, po drugie bardzo ładne, a po trzecie(niestety) bardzo drogie:P

Moja mała rada jeśli chodzi o zakup psa...nigdy nie patrz na hodowców tylko kupuj od prywatnych osób, w ten sposób masz większe prawdopodobieństwo, że pies nie będzie tak bardzo obciążony chorobami genetycznymi;]

ojeja

ojeja

Intermediate Class

• Użytkownik
  • 262 postów
od prywatnych? tzn masz na myśli "znajomy mojej znajomej ma sukę która ma szczeniaki...."?

onawie

onawie

Youth Class

• Użytkownik
  • 84 postów

Jeśli mogę się wypowiedzieć to na pewno nie kupuj od bardzo dużych hodowców, problem chorób genetycznych się tutaj chyba największy więc warto wydać trochę złotych więcej i mieć zdrowego psa:) Wybór jak najbardziej dobry, każdy chyba uwielbia te rasę słodziaków:)

igypop

igypop

Youth Class

• Użytkownik
  • 135 postów

Ja prywatnych postrzegam jako hodowców nie idących w masówkę:P

Też polecam bo sam kupuje od takich ludzi. Z dużych hodowli nigdy nie brałem i każdemu z Was odradzam:PP

ojeja

ojeja

Intermediate Class

• Użytkownik
  • 262 postów
no tak, ale zależy co kto ma na myśli. Bo jeśli jest to hodowla domowa gdzie kupisz psa z metryką to jak najbardziej. Bo tam przeważnie psy są dobrze zsocjalizowane z ludźmi, a jeśli jest na zasadzie jak pisałam wyżej, gdzie psy nie mają metryk, to już jest pseudo i to nie są psy rasowe

Petservice

Petservice

Youth Class

• Użytkownik
  • 91 postów

Popatrz w dziale z ogłoszeniami od hodowców,bo na pewno prędzej czy później znajdzie się szczeniak z dobrej hodowli, z tym że musisz liczyć się z jednym: z ceną bo z tego co wiem,ni esą to tanie pieski,pomijam wszelkei "psudo" hodowle.

Tregiters

Tregiters

Baby Class

• Użytkownik
  • 1 postów

z Wielkopolskiego mogę ci polecić sprzedawcę prywatnego ktory właśnie goldeny sprzedaje i nawet nie tak drogo. Moja sąsiadka brała na prawdę poczciwe pieski rasa jest świetna my mamy beagle bo jednak wolimy mniejszy kaliber ze względu na dzieci. 

psi fryzjer Częstochowa cennik

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników