Skocz do zawartości

Witamy na Petmania - forum o psach
Aby w pełni korzystać z forum należy się zarejestrować i zalogować. Posiadając konto będziesz mógł tworzyć nowe tematy, wypowiadać się w już istniejących, pisać wiadomości prywatne i wiele innych. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się - w przeciwnym wypadku załóż konto za darmo!
Zdjęcie

Ogólnie O Shih Tzu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

janepatrick

janepatrick

Youth Class

• Użytkownik
  • 62 postów

Witam, mam od niedawna pieska tej rasy i chętnie porozmawiam z osobą, która ma również przyjemność spędzać każdy dzień z tym pieskiem. Chętnie wymienię się również cennymi informacjami i liczę na to samo:)

igypop

igypop

Youth Class

• Użytkownik
  • 135 postów

Witam w klubie:) Też jestem szczęśliwym posiadaczem shih tzu:) Mam suczkę i wabi się Suri:) W zeszłym tygodniu byłem z nią u fryzjera i jest prawie takim samym słodziakiem jak Twój:)

Charakter ma doskonały i bardzo bardzo ją uwielbiam:)

janepatrick

janepatrick

Youth Class

• Użytkownik
  • 62 postów

No to cię bardzo cieszę:) U mnie rodzice bardzo nalegali na tego psa, trochę na początku byłem przeciwny, ale teraz w żadnym wypadku nie żałuję. Masz jakieś zdjęcie? 

A jak reaguje na inne psy?:)

igypop

igypop

Youth Class

• Użytkownik
  • 135 postów

Próbowałem wrzucić zdjęcie moich pupili, ale ciągle wyskakuje mi jakiś błąd;/ Nie wiem czym może być spowodowany. Reakcja na ludzi jest bardzo zabawna, biegnie i każdemu kładzie się na nogach:D A jeśli chodzi o inne psy to jak najbardziej pozytywnie:)

A Twój?:) 

janepatrick

janepatrick

Youth Class

• Użytkownik
  • 62 postów

Haha, pewnie słodko to wygląda:) Jest bardzo malutka i młoda więc tylko zabawy w głowie. Zaczepia każdego w domu i ma ogromny apetyt na wszystko co wyczuje swoim nosem w odległości chyba 100km:D

onawie

onawie

Youth Class

• Użytkownik
  • 84 postów

To co mnie zawsze "rozwala" w tych małych potworkach i przyprawia o ogromny uśmiech to ich uzębienie, które prawie u każdego jest trochę krzywe:)

Na dodatek znajomi, którzy mają shih tzu twierdzą, że te psy lubią mieć jakoś dziwnie wygiętą szczękę przez co wszystkie zęby są na widoku, a na dodatek jak są bardzo krzywe to nie mogę powstrzymać uśmiechu:) Prawda?

Pieskowa

Pieskowa

Baby Class

• Użytkownik
  • 4 postów

mój kolega wziął niedawno tego pieska z hodowli jednak zawsze jak wychodzi do pracy to on podgryza mu nogawki, a on nie wie co z tym zrobic, pomożecie?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników